Na maanden repeteren mogen de theatertalenten van Phoenix Cultuur eindelijk weer het podium op voor het jaarlijkse Theaterfestival Windkracht. Van 4 t/m 13 april spelen zij in totaal maar liefst 24 voorstellingen voor jong en oud, op de Noordkade in Veghel.
Theaterfestival Windkracht is een jaarlijks terugkerend festival met bijzondere theaterproducties. De theater- en musicalleerlingen krijgen tijdens het festival een podium om hun acteertalent aan het grotere publiek te laten zien. De stukken zijn geschreven door theatermakers en docenten van de theaterafdeling van Phoenix Cultuur, met behulp van enkele gastschrijvers. Ook de theater- en musicalleerlingen helpen mee bij de voorbereidingen meedenken en aan de voorstellingen.
De kaartverkoop is van start gegaan! Bekijk hier de folder met alle voorstellingen, en bestel via onderstaande button je kaartjes!