Phoenix Cultuur presenteert Dans aan de Kade: True Colours

25/05/2026

Op zondag 7 juni presenteert de dansafdeling van Phoenix Cultuur de dansvoorstelling Dans aan de Kade: True Colours. Een spetterende voorstelling met meer dan 200 dansers waarin emoties tot leven komen in een kleurrijk verhaal, waarin elk gevoel een verhaal vertelt. De voorstelling laat zien hoe dans verbindt en hoe verschillende emoties samen een rijk en veelzijdig palet vormen.

 Dansers van alle leeftijden betreden het podium en laten zien waar zij met elkaar de afgelopen periode aan gewerkt hebben. Van commercial jazz tot hiphop en van musicaldans tot klassiekballet (ja, mét spitzen!): alle stijlen waarin bij Phoenix Cultuur les wordt gegeven komen voorbij. De passie voor dans en het plezier om samen iets bijzonders neer te zetten is wat alle dansers verbindt.

Bezoekers kunnen zich verheugen op prachtige choreografieën, een mix van dansstijlen en de energie van al onze dansers op het podium. Dans aan de Kade: True Colours is een voorstelling die je raakt, inspireert en laat genieten!

Kaarten zijn hier te koop

Phoenix Cultuur presenteert Dans aan de Kade: True Colours

wil je nog wat vragen?

Heb je een vraag of wil je wat meer informatie ontvangen over een bepaalde cursus? Klik dan op onderstaande button, vul het contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!

 
Stel je vraag