Hiphop Teens & Adults
Wil jij dansen op stoere beats, freestylen en je eigen flow ontwikkelen? In deze cursus hiphop leer je, onder leiding van hiphop-docent Kai, verschillende hiphopstijlen, acrobatiek, kracht, souplesse en techniek. Er wordt gedanst op een mix van oude maar ook de nieuwste muziek en natuurlijk worden energieke dansmoves getraind. Naast een flinke dosis dansplezier leer je ook hoe je jezelf moet presenteren op een podium.
Goed om te weten
• De cursus is inclusief een eindshow. De shows vinden plaatsen in het weekend van 12 & 13 juni 2027 in De Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade.
• Alle lesdata vind je onderaan deze pagina.
• Je kunt je het hele jaar door inschrijven voor onze cursus. Als je later begint, passen we de prijs van de cursus aan naar het aantal lessen dat je volgt.
• Heb je (tijdelijk) minder geld te besteden? Maak dan gebruik van het Jeugdfonds Cultuur!
Kai Tholen
"Bij Phoenix Cultuur verzorg ik hiphoplessen voor alle niveaus en leeftijden. Tijdens mijn opleiding voor sportdocent op de Fontys Hogeschool, was dansen zo'n grote passie voor me, dat ik nadien voor mezelf ben begonnen als: KAI-D Dance Instructor. KAI-D staat voor dans, uniciteit, plezier en persoonlijke aandacht. Het allerleukste aan lesgeven vind ik de interactie met leerlingen; dat je ze echt iets kunt meegeven. Het gave is dat mijn leerlingen van nature al gemotiveerd en gepassioneerd zijn voor dans!"